2023 жылғы 1-2 мамырда Әзірбайжан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жанындағы Медициналық-әлеуметтік сараптама және оңалту мемлекеттік агенттігінде Астана медицина университетінің және Қазақстандық медициналық-әлеуметтік сараптама қауымдастығының делегациясымен кездесу өтті.

Әзірбайжан Республикасы Агенттігінің Басқарма төрағасы Анар Байрамов делегацияны елде жүргізіліп жатқан мүгедектік және оңалту саласындағы реформалар және елде құрылған мүгедектерді оңалтудың заманауи инфрақұрылымы туралы хабардар етті.

Кездесу халықаралық тәжірибені зерделеу мақсатында Астана медицина университеті іске асыратын "Әлеуметтік және кәсіптік оңалтуды дамыту" жобасы шеңберінде өтті.

Университет қызметкерлері Әзірбайжанның агенттіктің протездік-ортопедиялық өндірістік-оңалту орталығының, Бакинский оңалту орталығының, DOST инклюзивті дамыту мен шығармашылық орталығы мен № 2 балаларды оңалту орталықтарындағы мүгедектерді оңалту және сауықтыру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру саласындағы тәжірибесімен танысты.