Витебск мемлекеттік Халық достығы ордені медициналық университеті студенттерінің "Астана Медицина университеті" КеАҚ-да өткен академиялық ұтқырлығы

2024 жылғы 1-12 шілде аралығында Витебск мемлекеттік Халықтар достығы орденінің «Емдеу ісі» мамандығының 4-5 курс студенттері «Астана медицина университеті» академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында дәлелді медицина курсымен жалпы дәрігерлік практика кафедрасында, сондай-ақ хирургиялық аурулар, бариатриялық хирургия және нейрохирургия кафедрасында терапия бойынша дәрігерлік-клиникалық өндірістік практиканы табысты аяқтады.

Бағдарламаға заманауи терапия және дәлелді медицина саласында құнды тәжірибе мен білім алған 10 студент қатысты. Тәжірибе пациенттермен жұмыс істеуді, тәжірибелі тәлімгерлердің жетекшілігімен диагностикалық және емдеу процестеріне қатысуды, сонымен қатар емдеу және диагностиканың озық әдістерін меңгеруді қамтыды.

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы студенттерді даярлау деңгейін арттыруға және медицина саласындағы халықаралық ынтымақтастықты нығайтуға көмектесетін медициналық оқу орындары арасында білім мен тәжірибе алмасуға бағытталған.

Тәжірибе алмасу аясында студенттер «АстМУ» КеАҚ мұражайына және Университеттің симуляциялық орталығына барды.