ЖАТАҚХАНАЛАРДА ОРЫНДАРДЫ БРОНДАУ ҮШІН ӨТІНІМДЕР ҚАБЫЛДАУ БАСТАЛУЫН ХАБАРЛАЙМЫЗ БІРІНШІ КУРС СТУДЕНТТЕРІ!

Жатақханадағы орындарды брондау туралы өтініш университеттің қабылдау комиссиясы ТІРКЕЛГЕН ЖӘНЕ Студенттің қабылдауын растағаннан кейін ғана беріледі.

Жатақханаға құжат тапсыру үшін 1-курс студенттері Жеңіс даңғылы, 35 (оқу залы) мекенжайында орналасқан Студенттерге және қызметкерлерге қызмет көрсету орталығына қағаз түріндегі құжаттарын тапсыруы қажет.

Құжаттар тізімі:

1. Оқуға түсуге құжаттарды қабылдау туралы түбіртек көшірмесі;

2. Жеке куәліктің көшірмесі;

3. Флюорографияның көшірмесі;

4. Анықтама нысанының көшірмесі – 063;

5. Анықтама нысанының көшірмесі – 075;

6. Жәрдемақыны растайтын құжаттардың көшірмелері (бар болса);

7. Жатақханада тұру құны айына 17 000 теңге, 9 айға 153 000 теңге (қыркүйектен мамырды қоса алғанда).

Төлемді Kaspi қосымшасы, төлемдер, білім беру, «Астана медицина университеті» КЕАҚ, «Студенттік жатақханаға орналастыру» жазылуы арқылы жүзеге асыруға болады.

8.         Файл.

Жатақханаға тіркелу Студенттерге және қызметкерлерге қызмет көрсету орталығы берген жолдама бойынша 2024 жылдың 25 тамызы мен 31 тамызы аралығында жүргізіледі.